Współpraca

Prezentowane okazy nieustannie wzbudzają ciekawość odwiedzających naszą wystawę. Posiadamy cztery gatunki rekinów, które cieszą się sporym zainteresowaniem, zarówno gości, jak i mediów.

Jako pierwsi zarejestrowaliśmy narodziny rekina rafowego. Wydarzenie to nagrywały telewizje takie jak: TVN, TVP 2. Kolejnym ciekawym faktem były narodziny rekina w Międzyzdrojach, a nagłośnił go Głos Szczeciński.

Działamy również charytatywnie. Organizowaliśmy różne spotkania tematyczne przeznaczone dla dzieci: „Aktorzy dla dzieci”, „Mikołaj w Oceanarium” oraz „Dzień dziecka”. Współpracujemy z fundacjami takimi jak „Iskierka” – pracująca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową czy fundacją „Mam marzenie”.

Działania firmy nie pozostają bez korzyści dla miast, w których mieszczą się nasze placówki.

Posiadamy dział reklamowy, który zajmuje się promowaniem wystaw raz miast, w których ekspozycje się znajdują.
Kolejnym działem organizacji to dział edukacyjny. Pracują w nim doświadczeni i doskonale wyszkoleni przewodnicy ułatwiający pedagogom przeprowadzenie „lekcji przyrody na żywo” oraz zajęć z zakresu ichtiologi i botaniki w oparciu o faunę i florę mórz i oceanów.

Niejednokrotnie zdarzało się że sprawowaliśmy mecenat nad innymi wystawami – „Dziedzictwo Zjednoczonej Europy”, „Skarby kultury polskiej w kolekcjach muzeów lwowskich” –  wspierającymi Polską kulturę.

Realizacja naszej wystawy nie byłaby możliwa również bez pomocy i wsparcia firmy „Aqua Szut” dostarczającej niezbędnego sprzętu i rozwiązań technologicznych.