Konkurs plastyczny dla szkół

Pragniemy Państwa poinformować, że od 1 marca 2010 r. zostaje otwarty konkurs na najlepszą pracę plastyczną związaną z tematyką OCEANARIUM. Konkurs skierowany jest do grup szkolnych odwiedzających naszą wystawę. Podzielony zostanie na kategorie:

  • nauczania początkowego: klasy I, II, III
  • szkoły podstawowe: klasy IV, V, VI
  • gimnazja
  • szkoły średnie

Nagrody:

  • I miejsce : Aparat Cyfrowy
  • II miejsce: Odtwarzacz MP3
  • III miejsce: Książka o tematyce OCEANARIUM

Dodatkowo najbardziej udzielająca się klasa w konkursie z najładniejszymi pracami ma szanse wygrać 2 dniową wycieczkę do Międzyzdrojów.

Pracę należy składać w Oceanarium przy Muzeum Narodowym, 72-500 Szczecin, ul Wały Chrobrego 3.

Najpóźniej do 25 maja 2010 r. Ogłoszenie oraz wyniki konkursu odbędą się 1 czerwca w Oceanarium w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Prace powinny być wykonane na papierze format A3 lub A4, techniką płaska – rysunek, wszystkie techniki malarskie nie powinny być składane ani rolowane.

Każda praca powinna być czytelnie podpisana drukowanymi literami na odwrocie pracy.

( imię i nazwisko autora, wiek, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko wychowawcy)

Konkurs oceniać będą:

Wojciech Zieliński – Szczeciński Malarz i Artysta ( zapozna się z treścią wypowiedzi plastycznej oraz oceni technikę i jakość wykonania) .

Krzysztof Pętlak – osoba reprezentująca Oceanarium ( dokona selekcji prac , sprawdzi zgodność z regulaminem i tematem konkursu).Napisz komentarz

Uwaga! Komentarze są moderowane. Nie publikujemy treści nie związanych z tematyką strony.

Dozwolony kod XHTML w komentarzu:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>